Výrub stromov, rizikové pílenie pomocou lanovej techniky:

Ponúkame Vám výrub stromov (smerový výrub, rizikový výrub pomocou lanovej techniky, výrub s vysokozdvižnou plošinou)Vykonávame aj výrub stromov, ktoré rastú v blízkosti budov, odstránenie suchých konárov, atď... Pracujeme bezpečne a spoľahlivo. Disponujeme pilčíckym preukazom, preukazom na prácu vo výške vykonávanú pomocou špeciálnej horolezeckej a speleologickej techniky a niekoľkoročnou praxou. Strom spílime, drevo porežeme na metrovice a konáre poukladáme na kopu. Možnosť dohodnutia štiepkovania drevnej hmoty či odstránenia pňa pod úroveň terénu. V prípade potreby vieme vybaviť aj  vysokozdvižnú plošinu s ktorou si poradíme aj na ťažko dostupných miestach.

Cena za prenájom vysokozdvižnej plošiny sa pohybuje cca: 30€-35€/hodina + 1€/km doprava z Trenčína (ráta sa cesta tam aj späť).

Aktuálne pôsobíme hlavne na celom západnom Slovensku. Náš domovský región je Trenčiansky kraj ale zákazky realizujeme aj v Žilinskom kraji, Trnavskom kraji, Nitrianskom kraji a Bratislavskom kraji.

Výrub stromov môžeme podľa zákona realizovať iba v období vegetačného pokoja. Vegetačné obdobie pokoja sa stanovuje od 1. októbra do 28. februára.

V našom blogu môžete nájsť článok s informáciami kedy a aké povolenie na výrub treba vybaviť : Výrub stromu - Kedy treba povolenie?

V prípade záujmu o výrub nás neváhajte kontaktovať! Najlepšie zaslať na email aj pár fotografii stromu ktorý chcete vyrúbať, napísať obvod či priemer kmeňa a pár základných informácii: miesto, či strom rastie pri budovách, el. kábloch atď... 

Fotky našich prác:

             

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník pílenia:

  • Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie, miesto výrubu, priemer alebo obvod kmeňa + ak je záujem aj o príplatkové služby: štiepkovanie konárov, odvoz bio odpadu či vyfrézovanie pňa).

 

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

 


 

Štiepkovanie konárov :

Ponúkame Vám štiepkovanie konárov profi štiepkovačom Laski LS 95. Pokiaľ máte na záhrade väčšiu kopu konárov po zrezaní stromov, strihaní stromčekov a živých plotov radi Vám pomôžeme! Náš štiepkovač zvládne konáre do priemeru 10cm rozdrví ich na drobnú štiepku, ktorú môžete následne ekologicky používať vo Vašej záhradke. Získate tak kvalitné prírodné bio-hnojivo a ušetríte na odvoze a likvidácii bio-odpadu. Zároveň sa môžete vyhnúť pokute, ktorá hrozí ak by ste chceli takéto kopy konárov spaľovať. Spaľovanie lístia, konárov, zvyškov rastlín po zbere úrody a ostatného odpadu zo záhrad a domácnosti, je zakázané a škodlivé.

Štiepku môžete ekologicky využiť ako mulč na záhony, k rastlinám, ku stromčekom, do kompostu, rozhodiť na roľu atď... Štiepka z ihličnatých stromov je vhodná ako mulč k malinám, ostružlinám či čučoriedkam, nakoľko okysľuje pôdu. 

Aktuálne pôsobíme hlavne na celom západnom Slovensku. Náš domovský región je Trenčiansky kraj ale zákazky realizujeme aj v Žilinskom kraji, Trnavskom kraji, Nitrianskom kraji a Bratislavskom kraji.

V prípade záujmu o štiepkovanie nás neváhajte kontaktovať!

Fotky našich prác:

      

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník štiepkovania:

  • Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie, miesto štiepkovania, či chcete štiepku aj odviesť a zlikvidovať).

 

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.