Odstránenie pňa frézovaním

Máte na Vašom pozemku starý peň, ktorý potrebujete odstrániť? Ponúkame frézovanie pňov na celom západnom Slovensku!
Pre našu novú frézu na pne Laski F360 SW/14 (14HP) to bude hračka! Peň Vám vyfrézujeme pod úroveň terénu až do hĺbky 15-20cm. Ponúkame rýchle, lacné a ekologické riešenie odstránenia starých pňov, ktoré špatia Vaše pozemky! Vyhnite sa zdĺhavému a fyzicky náročnému obkopávaniu a odstraňovaniu pňa a nechajte to na našu frézu! 
Z ekologického hľadiska neodporúčame ani používanie rôznej chémie, vypaľovanie či “zázračné urýchľovače” rozkladania pňa len ak máte niekoľko rokov čas 🙂 Pokiaľ chcete peň odstrániť do pár minút, efektívne a natrvalo neváhajte nás kontaktovať!

Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, napíšte nám na náš email: mail@ktn.sk (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie, miesto frézovania, priemer pňa meraný v najširšom mieste – ako správne zmerať peň viď. obrázok nižšie…).

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú bez DPH).
Ako prebieha frézovanie pňov? Naša mašinka sa dostane aj do zúžených priestorov, a úzkych bráničiek. Prídeme ku pňu a odfrézujeme Vám ho 15-20cm pod úroveň terénu. Zbavíme Vás pňa natrvalo!!! A to všetko bez poškodenia trávnika a okolia! Následne môžete miesto po pni zatrávniť, položiť dlažbu,či zamulčovať…
V prípade záujmu o frézovanie pňov nás neváhajte kontaktovať!
Najlepšie zaslať na email aj pár fotografií miesta frézovania, peň ktorý chcete frézovať. Napísať priemer pňa meraný v najširšom mieste.

Sledujte nás na našom Youtube kanáli

Aktuálne pôsobíme na západnom Slovensku, hlavne celý Trenčiansky kraj. Frézovanie pňov realizácie v lokalitách Trenčín, Dubnica nad Váhom, Ilava, Beluša, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Rajec, Prievidza, Nováky, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Stará Turá, Piešťany, Hlohovec… Po dohode vieme vycestovať aj ďalej…
Radi prídeme odfrézovať aj Váš peň!
meranie pňa, frézovanie pňov

Naše realizované práce:


Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame: