Vertikutácia trávnika

Ponúkame Vám dôkladnú vertikutáciu trávnika. Jarná vertikutácia trávnika a jesenná vertikutácia trávnika (prevzdušnenie a vyčesanie) s následným vyhrabaním a likvidáciou trávnej mačiny. Vertikutáciou z trávnika vyčešeme uschnuté steblá trávy, burinu, mach, trávnu plsť. Prevzdušňenie koreňového systému trávnika zabezpečí, aby k nemu ľahšie prenikali živiny, voda či vzduch. Tráva sa po vertikutácii bude lepšie odnožovať a trávnik sa zahustí.
Viac sa dočítate v našom blogu: Prečo je potrebné vertikutovať!

Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, napíšte nám na náš email: mail@ktn.sk (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie trávnika, miesto kde sa trávnik nachádza, o koľko m2 sa jedná).

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú bez DPH).
Vertikutáciu trávnika vykonávame aspoň raz do roka no ideálne je dva krát na jar a na jeseň.
Pri novozaložených trávnikoch počas prvých 3 rokoch života trávnika vertikutácia nie je potrebná, ba naopak môže viac škodiť ako pomôcť! 
Mladý trávnik treba nechať poriadne zakoreniť pretože by Vám vertikutátor mohol takýto mladý trávnik povytŕhať a narobiť viac škody ako užitku.
Aktuálne pôsobíme na západnom Slovensku, hlavne celý Trenčiansky kraj. Vertikutácia trávnikov realizácie v lokalitách Trenčín, Dubnica nad Váhom, Ilava, Beluša, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Rajec, Prievidza, Nováky, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Stará Turá, Piešťany, Hlohovec… Po dohode vieme vycestovať aj ďalej…
Radi prídeme zvertikutovať aj Váš trávnik!

Naše realizované práce:


Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame: