Odvoz
bio-odpadu na skládku

Ponúkame Vám odvoz bio-odpadu na legálnu skládku s ktorou máme spísanú zmluvu o odbere odpadu. Odvoz bio-odpadu (tráva, lístie, štiepka, konáre, atď…) ponúkame aj pre firemných zákazníkov a bytové spoločenstvá. Naša firma je registrovaná podľa zákona § 98, zákona 79/2015 o odpadoch na preberanie a prevoz odpadu na skládku čo Vám môžeme doložiť platnou registráciou.
Ďalej Vám ponúkame dovoz záhradného materiálu: mulčovacia kôra, štiepka, dekoračný štrk a kameň, záhradnícky substrát atď… Ponúkame aj prevoz rôzneho stavebného materiálu, strojov atď… Máme vyklápací vozík s ložnou plochou 3×1,5metra, ktorý má zosilnené zadné nájazdové čelo.

Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, napíšte nám na náš email: mail@ktn.sk (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie bio-odpadu, miesto kde sa bio-odpad nachádza, odhad váhy). 

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú bez DPH).
Správne nakladanie s bioodpadmi je nevyhnutné pre ochranu životného prostredia a udržateľný rozvoj. Kompostovanie, recyklácia, zberné dvory, kompostárne a vzdelávanie verejnosti sú dôležitými krokmi smerom k efektívnemu nakladaniu s odpadmi.
Spoločným úsilím môžeme vytvoriť udržateľnejšie a čistejšie životné prostredie pre nás aj budúce generácie.
Aktuálne pôsobíme na západnom Slovensku, hlavne celý Trenčiansky kraj. Odvoz bio odpadu realizácie v lokalitách Trenčín, Dubnica nad Váhom, Ilava, Beluša, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Rajec, Prievidza, Nováky, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Stará Turá, Piešťany, Hlohovec… Po dohode vieme vycestovať aj ďalej…
Radi Vám pomôžeme s odvozom!

Naše realizované práce:


Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame: