Kosenie a mulčovanie

Ponúkame Vám mulčovanie pozemkov našou špeciálnou kosačkou Seco Goliath 4×4, ktorá trávu a burinu mulčuje na drobné kúsky.
Pýtate sa na výhody mulčovania? Zadržanie vlhkosti v pôde, zlepšenie úrodnosti (mulč poslúži ako prírodné ekologické hnojivo), regulácia teploty pôdy, potlačenie rastu buriny. Tráva ostáva nadrobno rozsekaná na pozemku a behom pár dní sa prirodzene rozloží. Nie je potrebné platiť drahý odvoz a likvidáciu bio-odpadu! Preto je táto služba veľmi obľúbená, mulčujte a ušetrite na odvoze a likvidácii bio-odpadu.
Pozor: Náš profi traktor s výkonom 26HP zrovná aj krtince či mraveniská pozemok ostáva krásne upravený, tráva nadrobno rozmulčovaná čo je veľká výhoda napríklad oproti koseniu krovinorezom. Goliath zvládne rozmulčovať aj drobné náletové dreviny, malinčie a menšie krovie. Vďaka pohonu 4×4 dokáže zvládnuť aj pozemky v kopcoch, svah max do 20 stupňov. Okrem mulčovania Vám ponúkame aj klasické kosenie trávy traktorom zo zberom a možným odvozom pokosenej trávy do kompostárne. Prípadne na pozemkoch na ktorých sa nedá použiť technika ponúkame kosenie krovinorezom.

Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, napíšte nám na náš email: mail@ktn.sk (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie pozemku, miesto kde sa pozemok nachádza, o koľko m2 sa jedná).

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).
Upozornenie! Zanedbané pozemky so stavebným odpadom, kameňmi, neporiadkom atď, nie je možné mulčovať! Takéto pozemky kosíme krovinorezom, možnosť nacenenia.
V prípade záujmu o kosenie, mulčovanie nás neváhajte kontaktovať! 
Najlepšie zaslať na email aj pár fotografií pozemku, ktorý chcete mulčovať. Napísať o koľko msa jedná a miesto kde sa pozemok nachádza.

Výhody mulčovania:
✅ Netreba platiť odvoz a likvidáciu trávy
✅ Zlepšenie úrodnosti (mulč poslúži ako prírodné ekologické hnojivo)
✅ Zadržanie vlhkosti v pôde
✅ Potlačenie rastu buriny
✅ Regulácia teploty pôdy

Sledujte nás na našom Youtube kanáli

Aktuálne pôsobíme na západnom Slovensku, hlavne celý Trenčiansky kraj. Kosenie a mulčovanie realizácie v lokalitách Trenčín, Dubnica nad Váhom, Ilava, Beluša, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Rajec, Prievidza, Nováky, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Stará Turá, Piešťany, Hlohovec…Po dohode vieme vycestovať aj ďalej…
Radi prídeme pokosiť a skrášliť aj Váš pozemok!

Naše realizované práce:


Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame: