Zimná údržba Trenčín a okolie

Ponúkame Vám kompletnú zimnú údržbu okolia Vašej firmy či bytovky (aktuálne zvládame len menšie areály!). Sneh Vám odhrnieme záhradným traktorom s pohonom 4×4 a namontovanou 1,2m radlicou. Náš traktor je ideálny na odhŕnanie chodníkov, parkovísk a menších firemných areálov. Tam kde sa nedostaneme s traktorom ponúkame ručné odhŕňanie snehu.
Po odhrnutí snehu je ideálne plochy ošetriť posypovou soľou ktorú vieme rovnomerne aplikovať rozmetadlom. Vieme Vám ponúknuť jednorázovú údržbu stačí zavolať keď bude treba, prípadne sa vieme dohodnúť aj na zimnej pohotovosti
Zimnú údržbu aktuálne ponúkame len v domácom Trenčianskom kraji, tak aby sme promptne stíhali reagovať na zimné počasie.

Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, napíšte nám na náš email: mail@ktn.sk (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie areálu, miesto kde sa areál nachádza, o koľko m2 odhŕňania sa jedná a či máte záujem aj o posyp posypovou soľou).

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú bez DPH).
Ošetrenie povrchov posypovou soľou. Táto metóda je veľmi efektívna pri zabránení tvorbe ľadu a zlepšuje bezpečnosť na chodníkoch, parkoviskách a cestách. Posypová soľ rýchlo rozpúšťa sneh a ľad, čím zaisťuje bezpečný a pohodlný pohyb pre chodcov a vodičov.
Odhŕňanie chodníkov, parkovísk a menších firemných areálov záhradným traktorom s pohonom 4×4 a namontovanou 1,2m radlicou efektívnym spôsobom, ktorý umožňuje rýchle a presné odstraňovanie snehu.
Zimnú údržbu aktuálne ponúkame len v domácom Trenčianskom kraji,  tak aby sme promptne stíhali reagovať na zimné počasie. Zimná údržba Trenčín a okolie realizácie v lokalitách Trenčín,
Radi prídeme odhrnúť sneh a spriechodniť Váš pozemok!

Naše realizované práce:


Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame: