Výrub stromov, rizikové pílenie a štiepkovanie

Ponúkame Vám výrub stromov (smerový výrub, rizikový výrub pomocou lanovej techniky, výrub s vysokozdvižnou plošinou). Vykonávame aj výrub stromov, ktoré rastú v blízkosti budov, plotov či káblov. Pracujeme bezpečne a spoľahlivo. Disponujeme pilčickym preukazom, preukazom na prácu vo výške vykonávanú pomocou špeciálnej horolezeckej a speleologickej techniky s niekoľkoročnou praxou.
Strom spílime, drevo porežeme na metrovice a konáre poukladáme na kopu. Možnosť dohodnutia štiepkovania drevnej hmoty či odstránenia pňa pod úroveň terénu. V prípade potreby vieme vybaviť aj  vysokozdvižnú plošinu s ktorou si poradíme aj na ťažko dostupných miestach. Cena za prenájom vysokozdvižnej plošiny sa pohybuje cca: 30€-40€/hodina + 1€/km doprava z Trenčína (ráta sa cesta tam aj späť).

Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, napíšte nám na náš email: mail@ktn.sk (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie, miesto výrubu, priemer alebo obvod kmeňa + ak je záujem aj o príplatkové služby: štiepkovanie konárov, odvoz bio odpadu či vyfrézovanie pňa). 

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú bez DPH).
Pozor!!! Výrub stromov môžeme podľa zákona realizovať iba v období vegetačného pokoja. Vegetačné obdobie pokoja sa stanovuje od 1. októbra do 28. februára. V našom blogu môžete nájsť užitočný článok s informáciami kedy a aké povolenie na výrub si treba vybaviť: 
Výrub stromu – Kedy treba povolenie?
V prípade záujmu o výrub nás neváhajte kontaktovať! Najlepšie zaslať na email aj pár fotografii stromu, ktorý chcete vyrúbať, napísať obvod či priemer kmeňa a pár základných informácií: miesto, či strom rastie pri budovách, v okolí sú el. káble, atď…

Sledujte nás na našom Youtube kanáli

Aktuálne pôsobíme na západnom Slovensku, hlavne celý Trenčiansky kraj. Výrub stromov realizácie v lokalitách Trenčín, Dubnica nad Váhom, Ilava, Beluša, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Rajec, Prievidza, Nováky, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Stará Turá, Piešťany, Hlohovec… Po dohode vieme vycestovať aj ďalej…
Radi Vám prídeme pomôcť s výrubom a kompletným sprataním stromu!

Naše realizované práce:

Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame:

Štiepkovanie konárov

Ponúkame Vám štiepkovanie konárov profi štiepkovačom Laski LS 95 (štiepkuje do priemeru 10cm). Na väčšie zákazky vieme zabezpečiť aj profesionálny väčší stroj Greenmech Arborist 150 (štiepkuje do priemeru 15cm). Pokiaľ máte na záhrade väčšiu kopu konárov po zrezaní stromov, strihaní stromčekov a živých plotov radi Vám pomôžeme! Náš štiepkovač Laski zvládne konáre do priemeru 10cm rozdrví ich na drobnú štiepku, ktorú môžete následne ekologicky používať vo Vašej záhradke. Získate tak kvalitné prírodné bio-hnojivo a ušetríte na odvoze a likvidácii bio-odpadu. Zároveň sa môžete vyhnúť pokute, ktorá hrozí ak by ste chceli takéto kopy konárov spaľovať. Spaľovanie lístia, konárov, zvyškov rastlín po zbere úrody a ostatného odpadu zo záhrad a domácnosti, je zakázané a škodlivé. 
V prípade záujmu o štiepkovanie konárov nás neváhajte kontaktovať!

Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, napíšte nám na náš email: mail@ktn.sk  (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie, miesto štiepkovania, či chcete štiepku aj odviesť a zlikvidovať).

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú bez DPH).
Čo môžete spraviť zo štiepkov ktorú získate? Štiepku môžete ekologicky využiť vo svojej záhradke! Ideálna ako mulč na záhony, k rastlinám, ku stromčekom, do kompostu, rozhodiť na roľu, používa sa pri stavbe vyvýšených záhonov ako spodná vrstva záhonu. Štiepka v záhonoch udržuje vlhkosť pôdy a potláča rast burín. Po dôkladnom vysušení ako kvalitné palivo do kotla.
Štiepka z ihličnatých stromov je vhodná ako mulč k malinám, ostružlinám či čučoriedkam, nakoľko okysľuje pôdu.
Štiepka z listnatých stromov je vhodná ako mulč k ovocným stromčekom, do záhonou, k rastlinám, do kompostu atď…

Sledujte nás na našom Youtube kanáli

Aktuálne pôsobíme na západnom Slovensku, hlavne celý Trenčiansky kraj. Štiepkovanie konárov realizácie v lokalitách Trenčín, Dubnica nad Váhom, Ilava, Beluša, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Rajec, Prievidza, Nováky, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Stará Turá, Piešťany, Hlohovec… Po dohode vieme vycestovať aj ďalej…
Radi prídeme zoštiepkovať a zbaviť Vás kopy konárov!

Naše realizované práce:

Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame: