Klčovanie pozemkov

Ponúkame Vám klčovanie a vyčistenie zarastených pozemkov, odstránenie krovia, náletových drevín či porezanie stromov.  
Pripravujete zanedbaný pozemok na predaj či stavbu?
Dodajte mu šmrnc a zvýšte jeho hodnotu. O vyčistenie sa postaráme! 
Vysokú burinu, malinčie a menšie náletové dreviny rozmulčujeme na drobné kúsky našou špeciálnou kosačkou Goliath 4×4.
Hrubšie dreviny vyklčujeme a porežeme, drevnú hmotu poukladáme na hromadu.  Možnosť dohodnutia štiepkovania drevnej hmoty či odstránenia pňov pod úroveň terénu. O dôkladné vyčistenie Vašeho pozemku sa postaráme!

Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, napíšte nám na náš email: mail@ktn.sk (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie pozemku, miesto kde sa pozemok nachádza, o koľko m2 sa jedná, čo plánujete zo vzniknutou drevnou hmotou).

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú bez DPH).
Ako prebieha čistenie pozemku? Náletové dreviny vypílime a zoštiepkujeme, hrubšie drevo porežeme na metrovicu. Krovie, malinčie a burinu rozmulčujeme našou špeciálnou kosačkou Goliath 4×4. Prípadné pne odfrézujeme pod úroveň terénu.
V prípade záujmu o čistenie pozemkov nás neváhajte kontaktovať!  Najlepšie zaslať na email aj pár fotografií pozemku, miesto kde sa pozemok nachádza, o koľko m2 sa jedná, čo plánujete zo vzniknutou drevnou hmotou.

Sledujte nás na našom Youtube kanáli

Aktuálne pôsobíme na západnom Slovensku, hlavne celý Trenčiansky kraj. Čistenie pozemkov realizácie v lokalitách Trenčín, Dubnica nad Váhom, Ilava, Beluša, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Rajec, Prievidza, Nováky, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Stará Turá, Piešťany, Hlohovec… Po dohode vieme vycestovať aj ďalej…
Radi prídeme vyčistiť a skrášliť aj Váš pozemok!

Naše realizované práce:


Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame: