Montáž robotických kosačiek
AL-KO

Ponúkame Vám odbornú montáž, poradenstvo a predaj robotických kosačiek AL-KO Robolinho. Kosačku Vám zabezpečíme, nainštalujeme najnovší software zo Slovenským jazykom, nakalibrujeme a donesieme ku Vám domov. Následne Vám vieme kosačku kompletne spojazdniť a správne nastaviť pre Váš pozemok. Vyhnete sa tak množstvu problémov a chýb, ktoré môžu vzniknúť pri neodbornej inštalácii…
Správne nainštalovať a spojazdniť robotickú kosačku nie je žiadna sranda,  radi Vám pomôžeme s celou inštaláciou, uložením kábla do zeme, správnym nainštalovaním nabíjacej stanice, kalibráciou a kompletným spustením a správnym nastavením Vášho nového robota. S nami budete mať istotu že Váš robot bude pracovať tak ako má a pokosí čo najviac z Vašeho trávnika.

Cena: Inštalácia robotickej kosačky na pozemkoch do 500m2 – 250€ bez DPH (300€ s DPH) , väčšie rozlohy naceníme individuálne. V prípade zájmu nás kontaktujte na email: mail@ktn.sk  alebo cez Formulár (Poznámka: inštalačný materiál: kábel, spojky, kolíky atď…nie je zahrnutý v cene inštalácie ). 

Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú bez DPH).

Ako prebieha inštalácia robotickej kosačky?

Najideálnejšie je keď sa nám pred samotnou kúpou robotickej kosačky ozvete a prejdeme si spolu Váš pozemok, pozrieme sa na to kde by mohli byť problémy pri prechodoch, v úzkych priestoroch, nerovnostiach atď… Následne spolu vyberieme správny model kosačky.

Po objednaní správnej robotickej kosačky pre Váš pozemok zabezpečíme aktualizáciu najnovšieho softvéru, nastavenie Slovenského jazyka, kalibráciu a prvotné nabitie robota. S takto pripraveným robotom prichádzame ku Vám kde začneme s inštaláciou.

Umiestnenie nabíjacej stanice: Vyberieme vhodné miesto pre nabíjaciu stanicu na základe parametrov, ktoré kosačka potrebuje.

Zakopanie ohraničujúceho kábla: Kábel pokladáme okolo celého trávnika. Tým kosačke vymedzíme priestor v ktorom bude pracovať. Kábel zakopávame špeciálnym strojom ktorý ho ukladá cca 3-6cm pod povrch trávnika, na miestach kde sa strojovo nedá ukladáme zakopávaním ručne. Nemusíte sa báť strojové ani ručné zakopanie kábla nezanechá Váš trávnik poškodený. V trávniku bude menšia ryha ktorá po pár dňoch zarastie. Ukladanie kábla do zeme je najlepší spôsob inštalácie, nemusíte sa báť následného preseknutia kábla pri jarnej a jesennej vertikutácii. V prípade že sa ešte len chystáte pokladať trávnikový koberec je ideálne kábel položiť priamo pod koberec.

Po zakopaní kábla:

Prípadné stále prekážky na pozemku (stromčeky, záhony, jazierko, atď…) obslučkujeme aby ich robot obchádzal.
Pripojíme nabíjaciu stanicu a skontrolujeme funkčnosť obvodu (či pri inštalácii nedošlo k pretrhnutiu či poškodeniu kábla).
Spustíme kalibráciu robota na kábel, prvotnú kalibráciu po kábli a prípadné navolenie štartovacích bodov.
Nastavíme si harmonogram kosenia, prípadné spárovanie s Vašim telefónom, a zodpovieme všetky Vaše otázky.
Samozrejmosťou je aj bezplatná telefonická či emailová podpora po inštalácii.
Máme hotovo, keďže o trávniček sa nám odteraz bude starať robot, môžete si užiť viac voľného času s rodinkou a priateľmi. Trávnik budete mať vždy krásne pokosený a pripravený!

Naše realizované práce:


Viac fotiek a najnovšie práce môžete sledovať na našom Instagrame: