Kompletná starostlivosť o trávnik:

Aby bol Váš trávnik krásne zelený, hustý a v dobrej reprezentatívnej úrovní musíte sa oň pravidelne starať! Udržať trávnik vo forme vyžaduje dostatok času, starostlivosti a samozrejme aj určité vedomosti o tom čo všetko treba dodržať, aby trávnik prosperoval! Mať pekný a zdravý trávnik je skrátka fuška, ale pokiaľ sa oň postaráte odvďačí sa Vám krásnym vzhľadom a vitalitou! Ak na trávnik nemáte dostatok času neváhajte sa na nás obrátiť! Jednorázovo či pravidelne radi Vám zo starostlivosťou pomôžeme!

 

Ponúkame Vám kompletnú starostlivosť o trávnik: 

- pravidelné kosenie trávnika.

- jarnú a jesennú vertikutáciu trávnika.

- presne nadávkované hnojenie špičkovými Holandskými hnojivami, ktoré používajú profesionáli: Pure Sport&Golf (v sezóne), Pure Autumn (jeseň), Pure All Season.

-  dosev trávnika kvalitným osivom.

- kompletnú regeneráciu trávnika (zvážime podľa aktuálneho stavu a potreby vertikutáciu, aerifikáciu, dosev, zapieskovanie či top dressing).

- zapieskovanie trávnika vhodným kremičitým pieskom či top dressingovou zmesou.

- aerifikáciu trávnika dutými hrotmi (momentálne len ručným aerifikátorom menšie plochy do 100m2, do budúcna plánujeme zakúpiť aj stroj na väčšie rozlohy).

 

Poďme si v skratke povedať o týchto jednotlivých úkonoch:

Vertikutácia - Prečo vertikutovať?  Vertikutácia trávnika je dôležitá ozdravná procedúra pre Váš trávnik, z trávnika sa odstráni takzvaná trávna mačina. Je to zmes starých uschnutých stebiel trávy, machu, buriny všetko toto trávnik dusí a bráni kvalitnému prístupu živín, vlahy a slnka. Po vertikutácii sa rapídne zlepší prísun živín, trávnik dostane priestor pre svoj rast, podporí sa odnožovanie trávnych koreňov a behom pár týždňov trávnik krásne zahustí! Trávnik bude vďaka vertikutácii zdraví, vitálny, hustý skrátka budete mať z neho väčšiu radosť :) Viac sa dočítate v našom blogu v článku: Prečo je dôležitá vertikutácia trávnika.

 

Aerifikácia - pripravujeme...

 

Hnojenie trávnika -  pripravujeme...

 

Pieskovanie trávnika a top dressing -  pripravujeme...

 

Fotky našich prác:

 

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník služieb:

  • Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie trávnika, miesto kde sa trávnik nachádza, o koľko m2 sa jedná).

     

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Web: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk

 

Články pre Vás:

© 2019 - 2022 KTn Service s.r.o.