Kosenie a mulčovanie:

Kosenie vykonávame hlavne v Trenčianskom kraji. Okresy: Trenčín, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Považská Bystrica a všetky okolité mestá a dedinky. Kosenie a práca na čerstvom vzduchu nás baví. Poradíme si aj s ťažko prístupnými, svahovými záhradkami a pozemkami. Vašej záhradke znova dodáme šmrnc, aby ste sa v nej cítili príjemne. Čo Vám vieme ponúknuť:

 

Kosenie krovinorezom záhrady, ovocné sady a lúky:

 - Ponúkame Vám kosenie záhrad, ovocných sadov, lúk, stavebných pozemkov či kosenie okolia horských chát a hotelov. Pokosíme okolie firiem a rôzne športové a zábavné areály.

   - Výška trávy až do 1,5 metra. Popasujeme sa aj s nerovným a svahovitým terénom. Zabezpečíme aj kosenie okolo stromov, rôznych prekážok a plotov.

   - Technika: Dolmar MS-4300.4U - Táto profi technika si rýchlo a efektívne poradí s vysokou hustou trávou, kríkmi a náletovými drevinami.

Pokiaľ to zákazníkovi vyhovuje kosíme aj v poobednajších hodinách a v sobotu.

  - Pred kosením: väčšinou stačí zaslať fotografie pozemku, prípadne po dohode prídeme na BEZPLATNÚ obhliadku.

- Cena kosenia: kosenie s krovinorezom vysoká tráva od 0,13€/ 1m2, prerastený pozemok (burina, malinčie, atď...) od 0,18€/ 1m2. Ak je treba vieme ponúknuť aj pozhrabanie na kopu cena: 0,15€/ 1m2. Kríčie, nálety: Klčovanie cenník TU.

 - Doprava vrámci celého TN kraja + 10€.

 

Kosenie záhradnou kosačkou okrasné záhrady, udržiavané trávniky a predzáhrady:

   - Ponúkame Vám kosenie  okrasných záhrad, trávnikov a predzáhradiek. Môžeme sa dohodnúť aj na pravidelnom kosení a staroslivosti o Váš trávnik.

  - Výška trávy až do 25cm. Zabezpečíme aj kosenie okolo stromčekov, skaliek, plotov a podobne.

  - Technika: záhradná pojazdová mulčovacia kosačka. Môžeme kosiť so zberom do koša alebo mulčovaním (kosačka rozseká trávu na drobné kúsky, ktoré sa rýchlo rozložia a pre trávnik poslúžia ako výborné prírodné hnojivo). Používame kvalitnú pojazdovú kosačku zn. Alko Highline.

 - Pokiaľ to zákazníkovi vyhovuje kosíme aj v poobednajších hodinách a v sobotu.

  - Pred kosením: väčšinou stačí zaslať fotografie pozemku, prípadne po dohode prídeme na BEZPLATNÚ obhliadku.

- Cena kosenia: kosenie záhradnou kosačkou od 0,09€/ 1m2.

- Doprava vrámci celého TN kraja + 10€.

 

- Do budúcna plánujeme zakúpiť aj mulčovaciu traktorovú svahovú kosačku s pohonom 4x4. Mulčovanie väčších pozemkov, záhrad a sadov zatiaľ bohužiaľ nerobíme!

© 2019 KosenieTrencin.sk