Klčovanie, čistenie pozemkov a záhrad:

Ponúkame Vám klčovanie a vyčistenie zarastených pozemkov, odstránenie krovia, náletových drevín či porezanie stromov.  Pripravujete zanedbaný pozemok na predaj či stavbu? Dodajte mu šmrnc a zvýšte jeho hodnotu. O vyčistenie sa postaráme! 

Vysokú burinu, malinčie a menšie náletové dreviny rozmulčujeme na drobné kúsky našou špeciálnou kosačkou Goliath 4x4.

Hrubšie dreviny vyklčujeme a porežeme, drevnú hmotu poukladáme na hromadu.  Možnosť dohodnutia štiepkovania drevnej hmoty či odstránenia pňov pod úroveň terénu.

Aktuálne pôsobíme hlavne na celom západnom Slovensku. Náš domovský región je Trenčiansky kraj ale zákazky realizujeme aj v Žilinskom kraji, Trnavskom kraji, Nitrianskom kraji a Bratislavskom kraji.

 

Fotky našich prác:

      

Viac fotiek z našich prác môžete sledovať na našom Instagrame: ktn_service.s.r.o

 

Cenník klčovania:

  • Cena: Radi Vám vypracujeme nezáväznú CP náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do emailu uveďte tieto základné informácie: ak sa dá aspoň 2-3 fotografie pozemku, miesto kde sa pozemok nachádza, o koľko m2 sa jedná, čo plánujete zo vzniknutou drevnou hmotou).
  •  

  • Doprava k zákazníkovi: Trenčiansky okres paušál +15€ , mimo TN okresu 0,35€/km (počíta sa cesta tam aj späť, ceny za dopravu sú uvádzané bez DPH).

Čo Vám ponúkame:

KTn Service s.r.o - Kosenie nás baví, nechajte kosenie na nás! Pokosíme Vaše záhrady, lúky, sady, firemné areály, okolie bytoviek, okolie hotelov a chát či stavebné pozemky. Postaráme sa o Vaše trávniky, vyfrézujeme starý peň, spílime strom či ostriháme živý plot. Ponúkame Vám férové jednanie, slušné ceny a dobre odvedenú prácu! 

Kontakt:

KTn Service s.r.o

IČ DPH: SK 2121649552

E-mail: mail@ktn.sk

Tel: 0911 911 081

Naše weby: kosenietrencin.sk, ktnservice.sk, ktn.sk,

frezovanie-pnov.eu

  

Články pre Vás:

© 2019 - 2023 KTn Service s.r.o.